
€273.46
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 75.50mm |
| Boring - Overmaat | 1.50mm |
| Boring - Standaard | 74.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.25:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 293cc |
| Beroerte | 65.5mm |
| Klep | 2 |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564148278 |