| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 82.00mm |
| Boring - Overmaat | 3.00mm |
| Boring - Standaard | 79.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 696cc |
| Beroerte | 65.90mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564143044 |