| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 78.00mm |
| Boring - Overmaat | STD |
| Boring - Standaard | 78.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.6:1 (est) |
| Land van herkomst | USA |
| Cilinders | 1 |
| Verplaatsing | 249cc |
| Type zuigerkop | Domed |
| Rok Coating | Moly |
| Beroerte | 52.20mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564141262 |