| Gewicht | 0.279 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.25mm |
| Boring - Overmaat | 0.25mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 30.10mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.10mm |
| Volume koepel | 5.0cc |
| GTIN | 00193564447517 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Type materiaal | 2618 |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | 8125XX |
| Merk | Wiseco |