| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 78.00mm |
| Boring - Overmaat | 2.00mm |
| Boring - Standaard | 76.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Cilinders | 1 |
| Verplaatsing | 263cc |
| Beroerte | 55.00mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564142290 |