
€962.07
| Gewicht | 0.296 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.25mm |
| Boring - Overmaat | 0.25mm |
| Coating | Armor Plating |
| Compressie Hoogte | 30.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.1:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Volume koepel | -12.0cc |
| Type materiaal | 2618 |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | 8125XX |
| Merk | Wiseco |