
€667.53
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 3.885in |
| Boring - Overmaat | .135in |
| Boring - Standaard | 3.750in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 1700cc |
| Volume koepel | -11.5cc |
| Motortype | 103ci |
| Type zuigerkop | Reverse |
| Rok Coating | ArmorGlide |
| Beroerte | 4.375in |
| Klepdiepte - uitlaat | -.205in |
| Klepdiepte - inlaat | -.205in |
| Klepkamer dia - uitlaat | 2.150in |
| Klepkamer dia - inlaat | 2.150in |
| Merk | Wiseco |