| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 65.50mm |
| Boring - Overmaat | STD |
| Boring - Standaard | 65.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.2:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 600cc |
| Beroerte | 44.50mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564143181 |