
€1,458.81
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.030in |
| Compressie Hoogte | 1.460in |
| Land van herkomst | USA |
| Volume koepel | 8cc |
| Type materiaal | 2618 |
| Type zuigerkop | Dome |
| Zuigerpen Diameter | .984in |
| Aanbevolen ringset | JG7708-4030-5 |
| Lengte stang | 6.123in |
| Beroerte | 4.000in |
| Merk | Wiseco |