
€1,429.43
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 3.937in |
| Compressie Hoogte | 1.080in |
| Land van herkomst | USA |
| Volume koepel | -5cc |
| Type materiaal | 2618 |
| Type zuigerkop | Reverse Dome |
| Zuigerpen Diameter | .866in |
| Ringset inbegrepen | 10000XX |
| Lengte stang | 6.125in |
| Beroerte | 4.080in |
| Merk | Wiseco |