
€1,563.11
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.010in |
| Compressie Hoogte | 1.311in |
| Land van herkomst | USA |
| Volume koepel | -9.7cc |
| Type materiaal | 2618 |
| Zuigerpen Diameter | .945in |
| Ringset inbegrepen | 4014GFX (x8) |
| Lengte stang | 6.098in |
| Beroerte | 3.622in |
| Merk | Wiseco |