
€1,415.69
| Gewicht | 0.388 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 95.00mm |
| Boring - Overmaat | 0.40mm |
| Compressie Hoogte | 30.66mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.66mm |
| Volume koepel | -6.0cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | 9500XX |
| Merk | Wiseco |