| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 100.00mm |
| Piston Size | 99.94mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.9:1 |
| Total Height | 38.40mm |
| Diameter zuigerpengat | 19.00mm |
| Compressie Hoogte | 14.00mm |
| Boss Space In | 22.00mm |
| Type zuigerkop | Flat with hollow top |
| Rok Coating | Armorglide Coating |
| OEM-referentienummer | 030.02.050.80.01 |
| Land van herkomst | USA |
| GTIN | 00193564462206 |
| Piston Ring Part # | W10000ZV |
| Piston Pin Part # | WS682C |
| Circlip Part # | WCW19 |
| Hoogte verpakking | 107,00mm |
| Lengte verpakking | 121,00mm |
| Gewicht verpakking | 456.00g |
| Verpakking Breedte | 121,00mm |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Merk | Wiseco |