
€1,605.72
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.560in |
| Compressie Hoogte | 1.215in |
| Land van herkomst | USA |
| Volume koepel | 40cc |
| Type materiaal | 2618 |
| Type zuigerkop | Dome |
| Zuigerpen Diameter | .990in |
| Aanbevolen ringset | JG86H8-4560-5 |
| Lengte stang | 6.800in |
| Beroerte | 4.375in |
| Merk | Wiseco |