
€223.43
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 48.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Boring - Standaard | 47.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Cilinders | 1 |
| Verplaatsing | 83cc |
| Beroerte | 45.60mm |
| Merk | Wiseco |