
€1,463.23
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 3.903in |
| Compressie Hoogte | 1.335in |
| Land van herkomst | USA |
| Volume koepel | -2.2cc |
| Type materiaal | 2618 |
| Type zuigerkop | Flat Top |
| Zuigerpen Diameter | .945in |
| Ringset inbegrepen | 3905GFX (x8) |
| Lengte stang | 6.098in |
| Beroerte | 3.622in |
| Merk | Wiseco |