
€1,415.69
| Gewicht | 0.5 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 96.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Compressie Hoogte | 39.32mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.2:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | -mm |
| Volume koepel | -1.7 FTcc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | 9600XX |
| Merk | Wiseco |