| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring Bereik | 67.00-68.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Pakking Positie | Head |
| Type materiaal | Spring Steel |
| Dikte | .027in |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564118424 |
| Hoogte verpakking | 38,00mm |
| Lengte verpakking | 447,00mm |
| Gewicht verpakking | 160.00g |
| Verpakking Breedte | 400,00mm |