| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring Bereik | 73.00-73.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Pakking Positie | Head |
| Type materiaal | Spring Steel |
| Dikte | .030in |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564117991 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 12,00mm |
| Lengte verpakking | 444,00mm |
| Gewicht verpakking | 170.00g |
| Verpakking Breedte | 216,00mm |