| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring Bereik | 69.00-69.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Pakking Positie | Head |
| Type materiaal | Spring Steel |
| Dikte | .027in |
| Merk | Wiseco |
| Type gebouw | Build on Demand |
| GTIN | 00193564118325 |
| Afbeelding Info | These images are representative |