| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring Bereik | 73.00-74.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Pakking Positie | Top End |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564115775 |
| Hoogte verpakking | 14,00mm |
| Lengte verpakking | 195,00mm |
| Gewicht verpakking | 92.00g |
| Verpakking Breedte | 191,00mm |