
€1,381.36
| Gewicht | 0.301 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 85.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Compressie Hoogte | 31.80mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 1.20-mm |
| Volume koepel | -23.0cc |
| Type materiaal | 2618 |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | 8500XX |
| Merk | Wiseco |