| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 113.54mm |
| Land van herkomst | USA |
| Ringset - Olie ashoogte | 4.76mm |
| Ringset - Olie radiale breedte | 5.21mm |
| Ringset - Olietype | CUF |
| Ringset - Tweede ashoogte | 1.59mm |
| Ringset - Tweede radiale breedte | 5.28mm |
| Ringset - Tweede type | IPT |
| Ringset - bovenste ashoogte | 1.59mm |
| Ringset - Radiale breedte boven | 5.26mm |
| Ringset - Top Type | DMB |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564240637 |