| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721245283 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 20.70/19.50mm |
| Binnendiameter Binnen | 14.20mm |
| Binnendiameter Buiten | 20.00mm |
| Buitendiameter Binnen | 20.00mm |
| Veerconstante | 14.5 |