| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721244952 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 19.50mm |
| Binnendiameter Binnen | 15.50mm |
| Binnendiameter Buiten | 21.90mm |
| Buitendiameter Binnen | 20.50mm |
| Hoogte verpakking | 62,00mm |
| Lengte verpakking | 136,00mm |
| Gewicht verpakking | 758.00g |
| Verpakking Breedte | 148,00mm |
| Veerconstante | 10.0 |