| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721242003 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 20.00mm |
| Binnendiameter Binnen | 15.20mm |
| Binnendiameter Buiten | 20.00mm |
| Kit veer | SPR-TS1012 |
| Kit Veer Qty | 16 |
| Max. lift | 13.00mm |
| Open Druk | 193 @ 12.5 |
| Buitendiameter Binnen | 20.00mm |
| Buitendiameter Buiten | 27.50mm |
| Retainer | RET-TS5.5/T1F |
| Retainer Aant. | 16 |
| Stoelzoeker | SEAT-EC1015 |
| Druk op zitting | 75 @ 33.90 |
| Veerconstante | 9.6 |