| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721241767 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 19.50mm |
| Binnendiameter Binnen | 15.50mm |
| Binnendiameter Buiten | 21.80mm |
| Kit veer | SPR-H022D |
| Kit Veer Qty | 16 |
| Max. lift | 16.00mm |
| Open Druk | 202 @ 10.0 |
| Buitendiameter Binnen | 20.50mm |
| Buitendiameter Buiten | 30.00mm |
| Hoogte verpakking | 65,00mm |
| Lengte verpakking | 247,00mm |
| Gewicht verpakking | 1176.00g |
| Verpakking Breedte | 170,00mm |
| Retainer | RET-NSR20/T1 |
| Stoelzoeker | SEAT-H/N240 |
| Druk op zitting | 90 @ 40.5 |
| Veerconstante | 11.2 |