| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721241891 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 20.00mm |
| Binnendiameter Binnen | 15.20mm |
| Binnendiameter Buiten | 20.00mm |
| Kit veer | SPR-TS1012 |
| Kit Veer Qty | 16 |
| Max. lift | 15.00mm |
| Open Druk | 175 @ 10 |
| Buitendiameter Binnen | 20.00mm |
| Buitendiameter Buiten | 27.50mm |
| Retainer | RET-NVG1015/T1 |
| Retainer Aant. | 16 |
| Stoelzoeker | SEAT-1015/2 |
| Stoelzoeker Qty | 16 |
| Druk op zitting | 73 @ 35 |
| Veerconstante | 10.2 |