| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721241892 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 20.70mm |
| Binnendiameter Binnen | 15.20mm |
| Binnendiameter Buiten | 20.00mm |
| Kit veer | SPR-TS1015 |
| Kit Veer Qty | 16 |
| Max. lift | 14.30mm |
| Open Druk | 207 @ 10 |
| Buitendiameter Binnen | 20.00mm |
| Buitendiameter Buiten | 27.50mm |
| Hoogte verpakking | 69,00mm |
| Lengte verpakking | 246,00mm |
| Gewicht verpakking | 1088.00g |
| Verpakking Breedte | 167,00mm |
| Retainer | RET-NVG1015/T1 |
| Retainer Aant. | 16 |
| Stoelzoeker | SEAT-1015/2 |
| Stoelzoeker Qty | 16 |
| Druk op zitting | 82 @ 35 |
| Veerconstante | 12.5 |