| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721241750 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Spoelbinding | 27.60mm |
| Binnendiameter Binnen | SINGLE |
| Binnendiameter Buiten | 16.20mm |
| Kit veer | SPR-H1003S |
| Kit Veer Qty | 16 |
| Max. lift | 12.30mm |
| Open Druk | 161 @ 10.0 |
| Buitendiameter Binnen | SINGLE |
| Buitendiameter Buiten | 23.70mm |
| Retainer | RET-H1003/T1 |
| Retainer Aant. | 16 |
| Stoelzoeker | SEAT-H1003-J32 |
| Stoelzoeker Qty | 16 |
| Druk op zitting | 62 @ 42 |
| Veerconstante | 9.9 |