| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721244808 |
| Lengte | 99.50mm |
| Type materiaal | Stainless Steel |
| Buitendiameter | 30.10 mm |
| Positie | Intake |
| Diameter steel | 4.96mm |
| Behandeling | Black Nitride |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 65,00mm |
| Lengte verpakking | 173,00mm |
| Gewicht verpakking | 514.00g |
| Verpakking Breedte | 162,00mm |