| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| GTIN | 01037721244623 |
| Lengte | 105.90mm |
| Type materiaal | Inconel |
| Buitendiameter | 29.00mm |
| Positie | Exhaust |
| Diameter steel | 5.46mm |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 60,00mm |
| Lengte verpakking | 147,00mm |
| Gewicht verpakking | 406.00g |
| Verpakking Breedte | 137,00mm |