| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Type materiaal | Stainless Steel |
| Buitendiameter | 30.50mm |
| Lengte | 105.65mm |
| Positie | Exhaust |
| Behandeling | Black Nitride |
| Diameter steel | 5.95mm |
| GTIN | 01037721244775 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |