| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.50mm |
| Compressie Hoogte | 30.70mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.5:1 |
| Volume koepel | 3.1cc |
| Zuigerpen Diameter | 18.00mm |
| Ringset inbegrepen | Not Included |
| Aanbevolen ringset | W8150XX |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |