| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 89.50mm |
| Compressie Hoogte | 30.30mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.0:1 |
| Volume koepel | -15cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | Not Included |
| Aanbevolen ringset | W8950XX |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |