| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 95.50mm |
| Compressie Hoogte | 29.60mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.7:1 |
| Volume koepel | -10cc |
| GTIN | 01037721244707 |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | Not Included |
| Aanbevolen ringset | R95.50-SWN30131-0 |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |