| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 90.00mm |
| Compressie Hoogte | 34.01mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.6:1 |
| Volume koepel | -27cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | Not Included |
| Aanbevolen ringset | W9000XX |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |