| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 85.50mm |
| Compressie Hoogte | 35.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.6:1/9.1:1 |
| Volume koepel | -20.5cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | Not Included |
| Aanbevolen ringset | W8550XX |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |