| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 82.00mm |
| Compressie Hoogte | 33.20mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.2:1 |
| Volume koepel | Std.cc |
| GTIN | 01037721244912 |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | Not Included |
| Aanbevolen ringset | W8200XX |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |