| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 83.00mm |
| Compressie Hoogte | 30.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | B16 10.5:1 / B18C 12.0:1 |
| Volume koepel | 5.9cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | Not Included |
| Aanbevolen ringset | W8300XX |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |