| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 88.00mm |
| Compressie Hoogte | 32.75mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.3:1 |
| Volume koepel | -7cc |
| Zuigerpen Diameter | 22.50mm |
| Ringset inbegrepen | Not Included |
| Aanbevolen ringset | W8800XX |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |