| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 90.00mm |
| Compressie Hoogte | 28.50mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 2.0L 10.8:1 / 2.3L 12.2:1 |
| Volume koepel | -2cc |
| Zuigerpen Diameter | 21.00mm |
| Ringset inbegrepen | Not Included |
| Aanbevolen ringset | W9000XX |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |