| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Grote boring | 53.600mm |
| Groot-eind breedte | 24mm |
| Bout | ARP2000 |
| GTIN | 01037721245510 |
| Lengte | 148.30mm |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Small-End Breedte | 21mm |
| pa_type | H-Beam |
| Merk | Supertech |
| Afbeelding Info | These images are representative |