| Gewicht | 0.385 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.000in |
| Boring - Overmaat | STDin |
| Compressie Hoogte | 1.100in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.3 @ 70cc |
| Verplaatsing | 342ci |
| Volume koepel | -5.0cc |
| Type materiaal | 4032 |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | JG3108-4000-7 |
| Lengte stang | 5.400in |
| Beroerte | 3.400in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564247407 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |