| Gewicht | 0.416 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 3.905in |
| Boring - Overmaat | 0.010in |
| Compressie Hoogte | 1.314in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.4:1 @ 68cc |
| Cilinderkop | GM LS1 15 DEG |
| Type zuigerkop | Dish |
| Zuigerpen Diameter | 0.945in |
| Ringset inbegrepen | JG6008-3905 |
| Lengte stang | 6.098in |
| Beroerte | 3.622in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564264619 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |