| Gewicht | 0.38 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.130in |
| Boring - Overmaat | 0.005in |
| Compressie Hoogte | 1.000in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.1:1 @ 70cc |
| Cilinderkop | Chevrolet 20/30 23deg |
| Type zuigerkop | Flat Top |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Ringset inbegrepen | JG31F8-4135-2 |
| Lengte stang | 6.250in |
| Beroerte | 3.480in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564265326 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |