| Gewicht | 0.452 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.030in |
| Boring - Overmaat | 0.030in |
| Compressie Hoogte | 1.560in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 9.7:1 @ 70cc |
| Cilinderkop | Chevrolet 23deg |
| Type zuigerkop | Flat Top |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Ringset inbegrepen | JG31F8-4030-2 |
| Lengte stang | 5.700in |
| Beroerte | 3.480in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564264824 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |