| Gewicht | 0.41 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.080in |
| Boring - Overmaat | .015 LS3in |
| Compressie Hoogte | 1.115in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.9 @ 72cc |
| Verplaatsing | 418ci |
| Volume koepel | -5.0cc |
| Type materiaal | 4032 |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | JG31F8-4075-5 |
| Lengte stang | 6.125in |
| Beroerte | 4.000in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564245236 |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Afbeelding Info | These images are representative |