| Gewicht | 0.448 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.065in |
| Boring - Overmaat | STD LS3in |
| Compressie Hoogte | 1.340in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.9 @ 72cc |
| Verplaatsing | 376ci |
| Volume koepel | -17.2cc |
| Type materiaal | 4032 |
| Zuigerpen Diameter | 0.945in |
| Aanbevolen ringset | JG31F8-4070-0 |
| Lengte stang | 6.098in |
| Beroerte | 3.622in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564244765 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |