| Gewicht | 0.437 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.030in |
| Boring - Overmaat | .030in |
| Compressie Hoogte | 1.315in |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.8 @ 72cc |
| Verplaatsing | 370ci |
| Volume koepel | -15.5cc |
| Type materiaal | 4032 |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Aanbevolen ringset | JG31F8-4030-2 |
| Lengte stang | 6.125in |
| Beroerte | 3.622in |
| Merk | JE |
| GTIN | 00193564244833 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |